• _G7A8348
 • _G7A8267
 • _G7A8274

Xiamen Рекс технологија копродукции, Ltd е фабрика која специјализирани во Меѓународниот бизнис и производство услуги. Ние, главно, се обезбеди serivces на мувла, инјекција, diecasting, печат, итн Имаме 2 фабрики, Baihaoze прецизен Машини главно се занимава со обработка на метал услуги и Baihaoze мувла главно ангажирани во калап и production.In прилог на едношалтерски услуги од дизајн , прототип, мувла, производство и asembly. Рекс, исто така, обезбедува услуги со додадена вредност, како што се инженерство поддршка, дизајн предлог, подобрување на технологијата, функционален тест, бесплатен примерок, итн .. Тоа им помага на клиентите да се намалат трошоците и да се подобри квалитетот на производот.

 

нашите услуги

  нашите дела

  последните проекти

  Ова е проект на чистење на производот кој се продава во Јапонија. Ние обезбеди оптимизација на дизајнот и конечно овој проект дојде на пазарот со низок буџет.

  Гледај Повеќе
  WhatsApp Онлајн Chat!