• _G7A8348
 • _G7A8267
 • _G7A8274

Xiamen Rex Teknologjia Co, Ltd, është një fabrikë që të specializuar në biznes dhe të prodhimit të shërbimeve ndërkombëtare. Ne kryesisht ofrojnë serivces e myk, injeksion, diecasting, vulosje, etj Ne kemi 2 fabrika, Baihaoze Precision Machinery angazhuar kryesisht në shërbimet e përpunimit të metaleve dhe Baihaoze myk e angazhuar kryesisht në myk dhe production.In përveç shërbimeve të one-stop nga dizajni , prototip, myk, prodhimit dhe KUVENDI. Rex gjithashtu ofron shërbime me vlerë të shtuar, të tilla si mbështetje inxhinieri, sugjerim projektimin, përmirësimin e teknologjisë, test funksional, mostër të lirë, etj .. Kjo ndihmon për të konsumatorëve për të ulur koston dhe për të përmirësuar cilësinë e produktit.

 

Shërbimet tona

  Punimet tona

  projektet e fundit

  Ky është një projekt produkt pastrimi e cila shet në Japoni. Ne siguruar optimizimin e projektimit dhe më në fund ky projekt të ardhur në treg me buxhet të ulët.

  shiko më shumë
  WhatsApp Online Chat!